|
|
|
|
Gouda - Gouds mont martre iedere woensdag vanaf 5 mei 2010 |
| Omschrijving | Gouds Mont Martre iedere woensdag vanaf 5 mei 2010
Op Bevrijdingsdag, woensdag 5 mei a.s. start wekelijks Gouds Montmartre op de Markt in Gouda. Op deze speciale Curiosa Markt bieden wekelijks ruim 100 standhouders veel mooie spullen uit grootmoeders tijd aan tegen betaalbare prijzen. Steeds meer mensen gaan op zoek naar mooie, oude voorwerpen en artikelen van vroeger, zoals mooi antiek, boeken, curiosa, verzamelobjecten, enz. Gouds Mont Martre is de locatie waar de speurtocht kan beginnen. Dit gezellige en gevarieerde evenement geniet grote bekendheid in Gouda en Omstreken en is in de loop der tijd uitgegroeid tot een gigantisch festijn met zeer veel tevreden deelnemers en waar ook veel tevreden bezoekers en de vele toeristen graag naar toe gaan. Wekelijks kijken iedere woensdag de vele belangstellenden reikhalzend uit, of er bij die bonte mengeling van spulletjes iets voor hun gading tussen zit. Soms slagen mensen er in om voor een paar eurootjes DE gouden aankoop van hun leven te doen. Snuffel- en Vlooienmarkten horen bij onze maatschappij en zijn niet meer weg te denken. Snuffelen zit ons allen in het bloed. Wekelijks snuffelen in Gouda is alsof je je op Montmartre waant................., want dit overbekende evenement is niet meer weg te denken uit de binnenstad van Gouda. Kom daarom vanaf woensdag 5 mei t/m 8 september 2010 wekelijks van 9-17 uur naar Gouds Montmartre op de Markt in Gouda.
Wo 5 mei 2010 GOUDA Gouds Montmartre iedere wo t/m 8 sep 2010 9-17 uur Info: Org. Van Aerle, Tel. 0492-525483 of 06 53848622 Email vanaerle@chello.nl Site www.vanaerlebv.nl
| | Datum | woensdag 12 mei 2010 t/m woensdag 8 september 2010 | | Tijd | 9:00 t/m 17:00 | | Locatie | Markt Gouda
| | Plaats | Gouda
| | Route |
| | Aantal kramen | 149 | | Organisatie | UITTIPS PR | | Telefoonnummer | 023-5614727 | | Website | |
|
|
|
|
Gouda - Iedere week gouds montmatre in gouda |
| Omschrijving | Iedere woensdag Gouds Montmartre
Tot en met woensdag 8 sept 2010 is er wekelijks iedere woensdag de Gouds Montmartre Curiosa Markt op de Markt in Gouda. Ruim honderd deelnemers bieden wekelijks op deze markt spullen uit grootmoeders tijd aan, maar ook mooi antiek, boeken, curiosa, verzamelobjecten, enz. Je kunt het zo gek niet opnoemen, of men kan het op de Markt in Gouda aantreffen en afdingen voor een lagere prijs is zeker toegestaan. Snuffel- en Vlooienmarkten horen bij onze maatschappij en zijn niet meer weg te denken. Snuffelen zit ons allen in het bloed. Wekelijks snuffelen in Gouda is alsof je je op het Parijse Montmartre waant................., want dit overbekende evenement is niet meer weg te denken uit de binnenstad van Gouda.
Iedere woensdag t/m 8 september 2010 wekelijks van 9-17 uur naar Gouds Montmartre op de Markt in Gouda. Toegang gratis. Info : Org.buro Van Aerle tel.: 0492 – 525483 of 06 53848622. Site www.vanaerlebv.nl Mail vanaerle@chello.nl
| | Datum | woensdag 26 mei 2010 t/m woensdag 8 september 2010 | | Tijd | 10:00 t/m 17:00 | | Locatie | Markt Gouda
| | Plaats | Gouda
| | Route |
| | Aantal kramen | 125 | | Organisatie | UITTIPS PR | | Telefoonnummer | 023-5614727 | | Website | |
|
|
|
|
Gouda - Toeristenmarkt |
| Omschrijving | De gezellige zomermarkt in Gouda trekt naast de bewoners ook toeristen die hier tijdens de zomervakantie verblijven. De markt is op dinsdag 3 augustus van 10.00 tot 18.00 uur. Er zullen ongeveer 100 kramen staan.
| | Datum | dinsdag 3 augustus 2010 | | Tijd | 10:00 t/m 18:00 | | Locatie | Markt
| | Plaats | Gouda
| | Route |
| | Aantal kramen | 100 | | Organisatie | Star Promotions | | Telefoonnummer | 0105243434 | | Website | |
|
|
|
|
Gouda - Braderie / koopzondag |
| Omschrijving | De braderie in Gouda bevindt zich midden in het centrum en valt dit keer samen met koopzondag. Deze braderie is op zondag 7 november van 11.00 tot 17.00 uur.
| | Datum | zondag 7 november 2010 | | Tijd | 11:00 t/m 17:00 | | Locatie | Markt
| | Plaats | Gouda
| | Route |
| | Aantal kramen | 100 | | Organisatie | Star Promotions | | Telefoonnummer | 0105243434 | | Website | |
|
|
|
|
Gouda - Kerstbraderie / koopzondag |
| Omschrijving | De kerstbraderie in Gouda valt samen met koopzondag. De braderie is op zondag 19 december van 11.00 tot 17.00 uur, er zullen ongeveer 100 kramen staan.
| | Datum | zondag 19 december 2010 | | Tijd | 11:00 t/m 17:00 | | Locatie | Markt
| | Plaats | Gouda
| | Route |
| | Aantal kramen | 100 | | Organisatie | Star Promotions | | Telefoonnummer | 0105243434 | | Website | |
|
|
|