Emmeloord Kerstbraderie 17 december emmeloord, Herfstmarkt groei en bloei
|
| | | |
Emmeloord - Kerstbraderie 17 december emmeloord |
| Omschrijving | Zaterdag 17 december kerstbraderie in de wijk Revelsant aan de Pallasstraat te Emmeloord.
Aanvang 10.00 uur - 17.00 uur.
Grote diversiteit aan verkoopwaar, live-muziek, bowlen met brandslangen door de Jeugdbrandweer en lekker zitten rond de vuurtonnen. Radio Veerman zal de gehele dag live uitzenden vanaf de markt. Ook de Kerstman is aanwezig
| | Datum | zaterdag 17 december 2011 t/m maandag 17 december 2012 | | Tijd | 10:00 t/m 17:00 | | Locatie | Pallasstraat
| | Plaats | Emmeloord
| | Route |
| | Aantal kramen | 50 | | Organisatie | Revelsant | | Telefoonnummer | 06-51666902 | | Website | Geen website bekend |
|
| | |
Emmeloord - Herfstmarkt groei en bloei |
| Omschrijving | Herfstmarkt Groei en Bloei
Op zaterdag 6 oktober organiseert Groei en bloei afdeling Noordoostpolder voor de achtste keer een herfstmarkt in Het Groenhorst College aan De Balkan te Emmeloord. De hal van deze school wordt door “ De Groene Maiden” feestelijk aangekleed met een of meerdere bloemstukken. .
Meer dan 50 creatieve standhouders, veelal uit de regio, laten het publiek kennismaken met hun hobby, werk en producten. Er is van alles te zien en te koop: van bloemen, planten, heesters, diverse soorten bollen, knollen, bloemzaden, kalebassen, groendecoraties, bloemstukken, vogelhuisjes, (tuin)boeken, tuingereedschap, -laarzen en -decoraties, brocante spulletjes, tot serviezen, sieraden, keramiek, glaswerk etc. etc.
Een wijnimporteur laat u genieten van zijn heerlijke wijnen, er zijn proeverijen van diverse polderproducten en ook de zelfgemaakte truffels en andere lekkernijen ontbreken dit jaar niet.
Schilderessen zijn ter plekke aan het werk, er wordt wol gesponnen en een wilgenteenvlechtster maakt de prachtigste voorwerpen.
Men kan advies vragen aan een tuinontwerpster en kijken hoe een ervaren bloemschikster in korte tijd de mooiste bloemstukjes maakt..
Uiteraard is Groei en Bloei zelf ook aanwezig met een informatiestand
Natuurlijk worden de kinderen niet vergeten: kinderboerderij De Stekplek richt een speciaal hoekje in met knuffeldieren, zoals konijnen en cavia’s, er is een mobiele kaarsenmakerij en kinderen kunnen zich laten schminken.
Mocht u moe zijn geworden, dan kunt u gezellig op het binnenterras even bijkomen en onder het genot van koffie/thee met gebak genieten van sfeervolle livemuziek.
Bij de uitgang is heerlijke versgerookte vis te verkrijgen.
De markt begint om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur.
Leden, alleen op vertoon van Groei en Bloei ledenpas: gratis entree
Kinderen tot 12 jaar: gratis
Entree niet leden € 3,-- p.p..
.
Meer inlichtingen:
www.herfstmarktnop.nl
of 0527 271327
| | Datum | zaterdag 6 oktober 2012 | | Tijd | 10:00 t/m 17:00 | | Locatie | Groenhorst College De Balkan 16 8303 GZ
| | Plaats | Emmeloord
| | Route |
| | Aantal kramen | 55 | | Organisatie | De Stekkentuin | | Telefoonnummer | 0527 271327 | | Website | |
|
|
|
|
|